تودیع جناب آقای سلامتی و معارفه جناب آقای عبدی کمیشانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان سمنان ، با حضور دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، مسئولان و مدیران قضایی و اجرایی استان، عبدی کمیشانی به عنوان مدیر کل جدید ثبت اسناد و املاک استان سمنان معرفی گردید.

پیش از این سلامتی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان سمنان بود  که به عنوان مدیر کل جدید ثبت اسناد و املاک  استان قم منصوب شد.

        تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان سمنان با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت ها برای خدمتگزاری به مردم گفت:نقش مدیریت در بخش های مختلف مهم است.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اتخاذ شیوه ها و تمهیدات و برنامه جهت استفاده از ظرفیت ها را وظیفه همه مدیران برشمرد و افزود: توجه به منابع انسانی به عنوان مهم ترین منبع و سرمایه  کشور دارای جایگاه ویژه ای است.

معاون قوه قضائیه افزود نظارت و کنترل را رکن اساسی مدیریت نوین عنوان و بیان کرد: ما وظیفه داریم متناسب با نیازهای جامعه و ظرفیت های آن بهترین خدمت را به مردم ارائه دهیم.

وی با اشاره به ظرفیت های بالای استان سمنان تصریح کرد:در حوزه ی سرمایه گذاری های عظیم زمینه های فراوانی ایجاد شده ،ولی بخش عظیمی از ای ظرفیت ها معطل مانده است که اگر از این ظرفیت ها استفاده شود تحول عظیم در استان ایجاد می شود.

تویسرکانی با تاکید براصلاح شیوه های اداری بیان کرد:بسیاری از شیوه های اداری ما معیوب است.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه اگر در حوزه تثبیت مالکیت ها دولت درست عمل می کرد خاطر نشان کرد: در این صورت جلوی بسیاری از پرونده های عظیم و هزینه های هنگفت در زمین خواری گرفته می شود.

 

منبع خبر :http://sm.ssaa.ir/

/ 0 نظر / 94 بازدید